(067) 433-45-93

Ролет на пікап: як обрати

Більшість власників пікапів насамперед намагаються вирішити основний недолік такого кузова – відкритий вантажний відсік. У минулі часи цю проблему, в основному, вирішували за допомогою брезенту. На сьогодні ж доступні значно практичніші та надійніші способи захистити свій вантаж від погодних умов і крадіжок: кунги, кришки, ролети. Зупинимося на останніх.

Переваги ролетів на пікап

Ролети (рольставні) являють собою з’єднані металеві ламелі, які під час відкриття згортаються в рулон. Така конструкція має високу міцність і компактна. У якісних виробах ламелі з’єднуються між собою за допомогою спеціальних замків, тому такі кришки неможливо зламати ломом, ножем або іншим гострим предметом.

Великий плюс ролета полягає в можливості його легко скласти й отримати повністю відкритий кузов. Це дає змогу перевозити великогабаритні вантажі, які не помістилися б у кунгу. А порівняно з жорсткими кришками кузова ролети зручніші в експлуатації та займають менше місця в складеному стані.

Важливі характеристики

Під час вибору ролета на свій пікап варто взяти до уваги такі чинники:

  1. Матеріал. На сьогодні в більшості моделей використовуються алюмінієві ламелі, покриті вінілом або порошковою фарбою. Вони легкі, стійкі до корозії і подряпин. Більш бюджетним варіантом буде виріб з вінілу або водонепроникної тканини. Він також захистить вантаж від води і бруду, але його легше зламати.
  2. Механізм відкривання. Найбільшим попитом користуються ролети з пружинно-інерційним механізмом. Вони прості в експлуатації, легко згортаються і дешевші за моделі з електричним механізмом. Своєю чергою наявність електромотора значно підвищує зручність навантаження і вивантаження.
  3. Додаткові опції. Деякі ролети оснащуються внутрішнім підсвічуванням. Повністю автоматизовані ролети можуть запропонувати дистанційне керування з брелока, інтеграцію з центральним замком автомобіля або навіть керування через додаток у смартфоні.

Як вибрати ролет на пікап

Сьогодні на ринку можна знайти безліч пропозицій для різних цілей і на різний бюджет. Одними з лідерів на сьогодні є компанії Mountain Top, Roll-N-Lock, Tessera. Їхні рішення вирізняються високою якістю, відмінною герметичністю і довговічністю. При цьому багато моделей дають змогу без проблем встановлювати на бічні напрямні додаткові аксесуари. Наприклад, захисні дуги або роллбар. Відмінне співвідношення ціни і якості має продукція бренду Turkey, яка представлена в нашому магазині.

При виборі рольставней обов’язково переконайтеся, що обраний вами товар призначений для вашого автомобіля і відповідає габаритам кузова. В інтернет-магазині Pick-up ви можете купити ролети для всіх популярних на українських дорогах моделей пікапів, зокрема:

  • Volkswagen Amarok,
  • Toyota Hilux,
  • Ford Ranger,
  • Mitsubishi L200,
  • SsangYong Musso та інші.

Важливим фактором є легкість установки. Найбільш затребувані ролети, які монтуються на спеціальних затискачах. Оскільки таке рішення не вимагає свердлити кузов. Також ви завжди можете отримати якісну консультацію та допомогу в підборі від наших менеджерів.

Залиште ваші контакти і ми вам зателефонуємо