(067) 433-45-93

Ролети

Filters
Марка
Модель
Бренд
Тип вікон
 • N/A

Ролети на пікап від провідних виробників

Популярність пікапів збільшується з кожним роком. Вони пропонують місткий кузов, добрий показник прохідності, достатній рівень комфорту. У продажу є моделі з 2 та 4 дверима. Пікапи користуються попитом у сільському господарстві, як повсякденний автомобіль, комерційний транспорт. Але при всіх своїх плюсах такий тип позашляховиків має суттєвий мінус. відкритий кузов, через що вантаж може постраждати від поганої погоди чи дій сторонніх осіб.

Раніше для захисту багажника застосовувався брезент. Він має досить невелику вартість, але не може похвалитися надійністю. Також брезент нестійкий до вандалізму. Однією з найкращих альтернатив можна назвати рольставні на пікап. За принципом своєї роботи вони схожі на ролети, якими зачиняють вікна та двері гаражів, магазинів.

Серед переваг використання рольставнів:

 1. Виготовляються із міцних матеріалів. Зазвичай, це алюміній. Метал не боїться впливу корозії, здатний впоратися зі суттєвими навантаженнями.

 2. Просте використання. Полотно відкривається/закривається за лічені секунди, а блокування забезпечує ригельний замок.

 3. Повний захист кузова та вантажу. Авто ролети повністю закривають вантажну платформу, не пропускають всередину пил, вологу. Полотно має стійкість до ультрафіолету, покриття не втрачає привабливості з часом.

 4. Простота монтажу. Рольставні встановлюються без свердління. Процедура займає 1-1,5 години.

Конструкція ролетів для кузова пікапа

Роставниці виготовляються з цільнотягнутого профілю. Пружність та жорсткість досягається за рахунок роликової прокатки. Профіль може містити додаткові ребра, що підвищують міцність.

Всі ролети на кузов передбачають наявність наступних компонентів:

 • полотно – складається з окремих ламелей, з'єднаних між собою спеціальними замочними механізмами;

 • привідний механізм – знаходиться у внутрішньому металевому коробі, складається з барабана, пружини для автоматичного змотування;

 • ригельний замок – займає всю ширину полотна;

 • направляючі – укладаються на борти, сприяють швидкому та безшумному переміщенню полотна;

 • дренажна система – сприяє відведенню вологи.

Рольставні комплектуються механічним або електричним приводом. У першому випадку за намотування відповідає потужна пружина, у другому – . електричний двигун. Рольставні в кузові можуть доповнюватися дугами та іншими аксесуарами. Їх перелік залежить від виробника та моделі.

Замовити ролети на пікап з доставкою

Інтернет-магазин пропонує рольставні відразу кількох виробників. Всі бренди в каталозі випускають якісні та довговічні аксесуари.

У тому числі на сайті можна купити ролети:

 • Roll N Lock – німецька компанія, гарантія на її продукцію складає 24 місяці;

 • Mountin Top – датський виробник, гарантійний термін – 12 місяців.

Комплект постачання включає монтажний набір та детальну інструкцію з встановлення. Вибрати відповідні ролети на кузов можна самостійно, або скориставшись допомогою менеджерів. При підборі звертайте насамперед увагу на сумісність з конкретною моделлю пікапа. Замовлення приймаються з усіх регіонів України. Надсилання виконується великими транспортними компаніями. 

Залиште ваші контакти і ми вам зателефонуємо