(067) 433-45-93

Про нас

Хто ми

Команда Pick-up – це фанати автомобілів загалом і повнопривідних пікапів зокрема, об’єднані бажанням розвивати цей сегмент ринку в Україні. 

Pick-up.in.ua пропонує широкий асортимент автомобільних аксесуарів від світових та українських брендів, які дорожать своєю репутацією. Серед них такі компанії, як ARB, Road Ranger, Mountain Top, Tessera, Lazer.

Наша ціль

Ми прагнемо надати клієнтам можливість якісно поліпшити свій автомобіль, відобразити в ньому свою індивідуальність, а також отримати новий досвід.

Наш інтернет-магазин працює тільки з оригінальною продукцією, яка має гарантію. 

У нас знайдуться комплектуючі для всіх популярних моделей пікапів. Ми стежимо за новинами в автомобільному світі і постійно оновлюємо каталог.

Не можете знайти те, що вам потрібно? Зателефонуйте нам! Наші менеджери допоможуть підібрати відповідний товар і оформити оплату та доставку найбільш зручним способом в будь-яку точку України.

Наші принципи

  • Експертність. Команда Pick-up постійно розвивається і прагне бути кращими у своїй справі. Ми розуміємо, що якісний сервіс – це результат злагодженої та ефективної роботи всього колективу.
  • Прозорість. Ми цінуємо своїх клієнтів і хочемо, щоб взаємодія з нами завжди була приємним досвідом. Тому надаємо послуги без будь-яких підводних каменів і рекомендуємо тільки те, що дійсно відповідає потребам покупця.
  • Відповідальність. Магазин намагається виключити для покупця неприємні сюрпризи і робить все, щоб поставлене завдання було виконано правильно і вчасно. Наші клієнти можуть розраховувати на допомогу як до, так і після здійснення покупки.

Якщо ви небайдужі до харизматичних пікапів, ви потрапили за адресою. Переходьте до нашого каталогу і втілюйте свої бажання в життя!

Залиште ваші контакти і ми вам зателефонуємо