(067) 433-45-93

Кришки кузова

Filters
Марка
Модель
Бренд
Тип вікон
  • There are no filter terms yet

Призначення та типи кришок для кузова пікапа

Існує безліч способів тюнінгу пікапа. Позашляховики цього типу доповнюють лебідками, силовими обважуваннями, новою оптикою. Найпоширеніший метод модернізації – це встановлення кришки на кузов. Аксесуар встановлюється на борти вантажної платформи та захищає її від сонця, вітру, снігу та дощу, пилу. Також вони попереджають крадіжки. Автомобіль з вантажем за допомогою їх можна сміливо залишати на стоянці. Кришки до пікапу бувають різними. Вибір залежить від фінансових можливостей, мети встановлення аксесуари, особистих переваг.

Одна з ключових переваг даного аксесуара полягає у можливості перевезення вантажів з великими габаритами. Для цього достатньо перевести кришку у відкрите положення.

Встановлюються кришки нарівні з бортом. Вони позитивно впливають на аеродинаміку. Кріпиться конструкція за допомогою напрямних, які фіксуються без болтів, а за допомогою затискачів. Процедура монтажу займає 40-70 хвилин. Встановлення нескладно виконувати самостійно.

Підібрати кришку для пікапа можна в нашому онлайн магазині. Асортимент включає вироби для пікапів Volkswagen, Mitsubishi, Toyota, Ford і т.д. Кожен аксесуар виготовляється під конкретну модель, тому будь-які доробки не потрібні. Ціни на всі позиції доступні. Якість підтверджується гарантією.

Різновиди кришок для пікапа

Існує безліч класифікацій даних аксесуарів. Популярним можна назвати поділ на:

  • декоративні;

  • утилітарні.

Декоративна кришка для пікапа, в першу чергу, встановлюється з естетичних міркувань. Найчастіше вона виготовляється з ABS пластику чи склопластику. Корпус фарбується в аналогічний колір з кузовом. Обтічна форма покращує геометрію, доповнює дизайн автомобіля. Декоративна кришка надійно захищає вантаж та сам кузов від опадів.

Утилітарні кришки відрізняються підвищеною міцністю. Вони дозволяють розміщувати у собі вантаж до 100-200 кг. Такі аксесуари підходять для експедицій, автомобілів, що використовуються у сільському господарстві тощо. Виготовляються подібні кришки до пікапів із алюмінію, сталі. Метал піддається антикорозійній обробці, може містити додаткове вінілове, лакофарбове покриття.

За типом конструкції виробу бувають:

  • цілісним;

  • складними.

Цільні відкриваються під кутом 45 градусів. Вони комплектуються газовими опорами, які дозволяють відкривати кришку однією рукою.

Складні моделі складаються з 2-3 секцій. Секції можуть відкриватися окремо чи почергово, тобто, щоб відкрити другу, необхідно підняти й першу. Для фіксації у відкритому положенні передбачаються ремені, додаткові механізми.

Абсолютно всі типи аксесуарів передбачають наявність надійного замка. Найчастіше доступ до замкового механізму можливий лише при відкритті задніх дверей автомобіля. Щоб на поверхні не накопичувалася волога, виробники комплектують кришки пікапа дренажними системами та каналами. За гасіння вібрацій відповідають гумові ущільнювачі за всіма параметрами.

Особливості монтажу кришки на пікап

Виробники зазвичай додають інструкцію зі встановлення в комплекті. Також його можна знайти в Інтернеті. Головне при виборі кришки – це відповідність розмірам кузова. При складанні каталогу магазину ми враховували даний параметр, але рекомендуємо перевіряти ще раз інформацію. Монтаж кришки для пікапа найкраще виконувати разом із напарником.

Правила встановлення:

  • аксесуар повинен повністю збігатися з геометрією пікапа;

  • спочатку виконується попереднє кріплення, остаточне затягування кріплень проводиться після перевірки геометрії, правильності розташування ущільнювачів;

  • замкові механізми повинні закриватися швидко та легко;

  • задні двері пікапа не повинні чіплятися за кришку;

  • підключення електричного обладнання здійснюється на останньому етапі.

Переваги покупки кришки

Цей аксесуар підвищує комфорт експлуатації транспортного засобу, а також гарантує збереження вантажу. Кришка кузова пікапа покращує аеродинаміку, що позначається на зниженні витрати палива. Вона робить екстер'єр пікапа завершеним. Багато кришок поєднуються з дугами, багажними системами та іншим допоміжним обладнанням.

Щоб підібрати відповідну кришку в каталозі інтернет-магазину, вкажіть модель автомобіля та рік випуску. Кожна картка товару представлена фотографією, як виглядатиме аксесуар на пікапі, описом технічних характеристик. Якщо наявної інформації недостатньо для вибору, звертайтесь за консультацією до менеджера. Купити кунги на пікап можна зі швидкою доставкою по містах України. На вибір надається кілька транспортних компаній. Також клієнтам магазину доступні різні способи оплати

Залиште ваші контакти і ми вам зателефонуємо