(067) 433-45-93

Кунги

Filters
Марка
Модель
Бренд

Особливості вибору кунга на пікап

Автомобілі з кузовом типу пікап відрізняються високою практичністю. Вони дозволяють перевозити навіть габаритні вантажі. Але відкритий майданчик має недоліки. Вантажі в ній погано захищені від вітру, опадів та посягання сторонніх осіб. Вирішенням проблеми стане кунг, який нівелює мінуси вантажної платформи пікапа і дозволяє користуватися лише її плюсами. Купити кунг сьогодні можливо на більшість моделей пікапів. Виробники випускають аксесуари під конкретні автомобілі, тому вони чудово поєднуються з екстер'єром, встановлюються без доопрацювань.

Кунг – це надбудова, уніфікований кузов із нульовим габаритом, жорсткий дах. Існують інші назви аксесуара. Він кріпиться до бортів вантажної платформи та піднімає їх на рівень даху кабіни. Результатом подібного тюнінгу є трансформація пікапа у фургон. Автомобільний кунг можна використовувати на постійній основі, або встановлювати тільки за наявності відповідної необхідності. Монтаж надбудови займає в середньому не більше 60-90 хвилин.

З яких матеріалів виготовляються кунги?

Жорсткий дах для вантажного відсіку має цілісну конструкцію. По периметру передбачені спеціальні ущільнювачі, що запобігають потраплянню всередину кузова пилу, опадів. У продажу є утеплені моделі, що дозволяють переобладнати вантажну платформу пікапа на місце для сну в експедиціях.

Кунг можна купити з наступних матеріалів:

  • пластик ABS;

  • скловолокно;

  • алюміній.

Також у продажу зустрічаються вироби зі сталі. Аксесуари із пластику та скловолокна мають невелику вагу, достатній запас міцності, стильний зовнішній вигляд. Вони орієнтовані на автомобілі, які експлуатуються переважно у міському середовищі з рідкісними виїздами на пересічену місцевість. Алюмінієві надбудови набувають для експедицій, пікапів, які використовуються в жорстких умовах експлуатації.

Внутрішня обшивка виготовляється з повсті, вінілу. Також вона може бути відсутня. Останній варіант практичніший з погляду догляду. Обшивка сприяє кращому збереженню тепла, а також надають кунгу більш презентабельний зовнішній вигляд.

Тип конструкцій кунгів

Придбати кунг на машину можна в різному виконанні. Найбільш поширені варіанти:

  1. Star Box. Мають відмінні аеродинамічні властивості. Вікна зазвичай виконані у вигляді трикутників.
  2. Hard Top. Припускають багату комплектацію. Зовні пікапи з такими аксесуарами схожі на звичайні позашляховики.

Комплектація кунгів

Виробники пропонують кунги для пікапів з вбудованим підсвічуванням, замками на всіх дверях та вікнах. Спортивні моделі комплектуються спойлерами, в які вбудовується стоп-сигнал, що дублює.

За типом і конфігурацією вікон існує розподіл на:

  • Standart – бічні стінки глухі, задні двері комплектуються пластиковою вставкою або склом;

  • Special – бічні вікна фіксовані, задні двері доповнені склом;

  • Profi – бічні вікна та задні двері відчиняються, укомплектовані вставками із міцного пластику;

  • Profi Plus – від звичайної версії відрізняються наявністю загартованого скла замість пластику.

До числа надійних виробників кунгів входять – 4ARE, Road Ranger, ARB, Alu-Cab, Aeroklas і т.д. Дані компанії тестують аксесуари у жорстких умовах. Якість їхньої продукції підтверджується відповідними сертифікатами та відгуками автовласників з усіх куточків планети.

Купити кунг сьогодні можна вже в повній комплектації. Установку цілком під силу виконати власними руками, достатньо дотримуватися інструкції виробника. Монтаж виконується не на болти, а за допомогою струбцину. Це спеціальні затискачі, що забезпечують надійну фіксацію та не порушують цілісність кузова. Якщо зняти кунг, слідів його використання на автомобілі не залишиться.

Чому кунги мають таку вартість?

Розробка якісного кунга – це складний та тривалий процес, який передбачає облік аеродинаміки, геометрії кузова конкретної моделі автомобіля. Він повинен витримувати високі навантаження, тому для виробництва використовують якісні, довговічні матеріали.

На ціну кунга на авто також впливає логістика, яка включає страховку вантажу, вартість транспортних послуг, мита та супутні витрати. Як результат – аксесуар високої якості коштуватиме приблизно як 10-20% ціни пікапа. Кінцева вартість залежить від комплектації, цінової політики бренду.

Як замовити кунги в Україні?

Придбати якісний кунг на популярні моделі пікапів в Україні нескладно, необхідно лише скористатися пропозицією нашого інтернет-магазину. У нас можна купити кунг в Одесі, Львові, Харкові, Івано-Франківську та інших містах із оперативною доставкою. Аксесуари якісно упаковуються, доставляються протягом кількох днів. Менеджери магазину допомагають з вибором, надають відповіді на всі питання. Зверніться за телефонною консультацією, через чат або на електронну пошту.
Залиште ваші контакти і ми вам зателефонуємо