(067) 433-45-93

Peugeot Landtrek: ажіотаж заслужений?

Не так давно компанія Peugeot доволі впевнено зайшла на український ринок пікапів зі своїм новим дітищем Landtrek. Незважаючи на те, що в цьому сегменті давно домінують такі легенди, як Toyota Hilux, Mitsubishi L200, Ford Ranger, новинці від французької компанії, здається, вдалося привернути до себе увагу. Чим же може зацікавити потенційного покупця пікап Peugeot?

Новачок з амбіціями

Хтось може сказати, що в Peugeot просто взяли китайський пікап Kaicene F70 від Changan Automobile і причепили на нього свою емблему. Але це буде, м’яко кажучи, некоректне твердження. Оскільки обидва пікапи є продуктом спільної розробки. Інженери Пежо безпосередньо брали участь у процесі разом із колегами з Піднебесної. До того ж Ландтрек відрізняється від свого східного брата не тільки декоративними елементами, а й деякими конструктивними рішеннями.

Можна сказати, що Landtrek зроблений за всіма канонами жанру: рамна конструкція, повний привід, високий кліренс, простий тяговитий мотор, ресорна підвіска ззаду. Творці пікапа явно працювали над тим, щоб він добре справлявся зі своєю основною функцією – перевезенням вантажів. Зокрема у важкопрохідних умовах.

Особливості Peugeot Landtrek

Серед силових агрегатів основна ставка робиться на турбодизель об’ємом 1,9 літра і потужністю 150 к. с. У пару до нього Пежо пропонує 6-ступінчасту механічну або автоматичну коробку передач. Динаміка Ландтрека навряд чи когось вразить, але її достатньо для нормального переміщення в потоці. Насамперед інженери думали про те, щоб автомобіль упевнено їхав із максимальним завантаженням і робив це економічно.

При виїзді на бездоріжжя пікап Пежо точно не буде відчувати себе безпорадним. Автомобілі для українського ринку оснащуються повним приводом Part-time з передньою віссю, що підключається, понижувальною передачею і блокуванням заднього диференціала. Також прохідності сприяють великі ходи підвіски.

Практичність і універсальність

Офіційно в Україну поставляється тільки версія Ландтрека з повноцінною п’ятимісцевою кабіною. Вона має вельми «легковий» салон із 6 подушками безпеки і сучасною мультимедійною-системою, нехай і базового рівня. В інтер’єрі простежується фірмовий стиль, властивий іншим автомобілям марки. Загалом рівень комфорту можна назвати гідним за мірками рамних пікапів.

При цьому автомобіль має відмінну вантажопідйомність в 1 тонну і найпросторіший кузов серед конкурентів. Його габарити становлять:

  • довжина – 163 см;
  • ширина – 160 см;
  • ширина між колісними арками – 122 см;
  • глибина – 50 см.

Завдяки таким параметрам у Ландтрек без проблем поміститься дві європалети. Якщо ж доповнити автомобіль якісним кунгом, можна отримати по-справжньому практичний фургон із прохідністю позашляховика.

Також варто відзначити, що цей пікап може взяти значний вантаж на буксир. Максимальна допустима маса автомобіля з причепом становить 5,5 тонн. Всі перераховані вище якості роблять з пікапа від Peugeot вельми хорошу «робочу конячку».

Аксесуари для Peugeot Landtrek

У магазині Pick-up.in.ua ви можете купити кунг на Peugeot Landtrek від бренду Getlander, виконаний з легкого і міцного скловолокна. Закриті моделі з глухими боковинами відмінно підійдуть для перевезення габаритних вантажів і робочих завдань.

В якості альтернативи можна доукомплектувати пікап Пежо ролетом з нашого магазину. Такий тюнінг нівелює недоліки відкритого кузова, зберігаючи його переваги.

Порівняно з конкурентами

Ландтрек аж ніяк не є найкращим сучасним пікапом і не може змагатися на рівних з такими лідерам у класі, як Volkswagen Amarok або Toyota Hilux. Вони можуть запропонувати більше комфорту, потужності та можливостей на дорозі. Але «француз» помітно дешевше і при цьому володіє гідними характеристиками і якісною збіркою. При цьому Landtrek не є найдешевшою пропозицією. Він знаходиться на сходинку вище, ніж пікапи від китайських брендів. Там і конструкція простіша, і оснащення бідніше.

Пікап Пежо розмістився десь між уже зайнятими нішами, що виглядає як розумна стратегія у відносно невеликому і консервативному сегменті. Він стане гарним варіантом для тих, хто шукає «цивілізований» середньорозмірний пікап за розумні гроші, який має гарний вигляд, підходить для комфортного переміщення містом і за потреби зможе доставити вантаж навіть по оффроуду.

Залиште ваші контакти і ми вам зателефонуємо